Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Woronowicza jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią z siedzibą w Szczecinie, oferującą kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym w każdej dziedzinie prawa.

Kancelaria zapewnia możliwie najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Zespół kancelarii gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej a swoje obowiązki realizuje z najwyższą starannością, dzięki czemu proponujemy zawsze optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmujemy.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje merytoryczne, a także konsekwentnie pogłębiamy doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

Działamy z poszanowaniem dla tradycji polskiej adwokatury, przestrzegając zbioru zasad etyki adwokackiej i dobrych obyczajów.

Kancelaria świadczy swoje usługi Klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z innymi adwokatami i radcami prawnymi skutecznie reprezentujemy naszych Klientów m.in. na ternie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii czy Włoch.

Zespół

Paweł Woronowicz

Adwokat, Członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej, Absolwent Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Do obszaru jego głównych zainteresowań zawodowych należy prawo karne oraz handlowe, a także spory cywilne i rodzinne.

Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe i z pasją podchodzi do każdego przedstawionego mu problemu.

Przed rozpoczęciem własnej działalności praktykował w renomowanych szczecińskich kancelariach adwokackich m.in. w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Preiss oraz Adwokata Arkadiusza Bylińskiego.

Posiada uprawnienia do reprezentacji Klientów przed Sądami powszechnymi i administracyjnym, instytucjami i organami władzy państwowej oraz samorządowej.

Posługuje się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.

Prywatnie miłośnik podróży oraz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. Praktykę zawodową łączy z pasją do inwestowania na rynku giełdowym.

Więcej